گیربکس صنایع آب و فاضلاب از مهمترین گیربکس های صنعتی می‌ باشد که عمل تصفیه و انتقال آب های زیر زمینی و فاضلابی را ممکن می سازد. این محصول با کارایی مشخص، در انواع مدل و ساختار به تولید رسیده است تا در مراحل مختلف صنعت آب و فاضلاب مورد استفاده قرار بگیرد. مجموعه توکا طرح با ارائه انواع گیربکس های صنعتی در زمینه آب و فاضلاب، گام بسیار مهمی در رشد و پیشرفت این صنعت برداشته است.

گیربکس های صنایع آب و فاضلاب

گیربکس های صنایع آب و فاضلاب

گیربکس صنایع آب و فاضلاب چیست؟

بسیاری از صنایع مختلف برای استفاده از تجهیزات بزرگ و کوچک صنعتی، نیاز به یک مبدل توان و گشتاور دارند تا کارایی قابل قبولی از تجهیزات را به دست بیاورند. در صنعت آب و فاضلاب نیز، استفاده از گیربکس برای ادامه دار کردن فعالیت های الکتریکی، امری مهم و ضروری می‌ باشد.

گیربکس صنایع آب و فاضلاب، با داشتن متریال های فنی با ساختار ویژه، می‌ تواند در پیشبرد فعالیت های تجهیزات تصفیه کننده موثر باشد. انتقال توان الکتریکی از یک دستگاه به دستگاه دیگر، وظیفه اصلی گیربکس می‌ باشد. امروزه تجهیزات تصفیه کننده در تعداد بسیار بالایی ارائه می‌ شوند که برای پیوستگی کاربرد آنها در یک صنعت، از گیربکس های مخصوص استفاده می‌ شود. گیربکس های صنعتی آب و فاضلاب، به عنوان انتقال دهنده توان بین این تجهیزات و همچنین افزایش گشتاور آنها، جزو اصلی ترین تجهیزات مصرفی می‌ باشند.

تصفیه کردن آب های زیر زمینی و فاضلاب، با بهره گیری از این محصولات انجام می گیرد. اما انتخاب و تهیه گیربکس های مناسب برای این صنعت، امری مهم می‌ باشد. در صنایع آب و فاضلاب، از انواع گیربکس هایی بهره گرفته می‌ شود که به عنوان گیربکس افزاینده شناخته شده است.

جداسازی ذرات آهکی، سنگی و انواع متریال های جامد از آب، جزو فرایندهای اصلی تجهیزات تصفیه کننده می‌ باشد. لذا مراحل تصفیه آب و فاضلاب با توجه به انواع ریز آلاینده های مایع و جامد، متعدد است. برای انجام فعالیت در هر مرحله از جداسازی آلاینده ها، نیاز به گیربکسی با توان و قدرت معین می باشد. این گیربکس ها با برآورد توان تجهیزات تصفیه کننده، انرژی الکتریکی مناسب با گشتاور عالی را در اختیار آنان قرار می‌ دهند تا کارایی آنها در بالاترین رده، به انجام برسانند.

عملکرد تجهیزات تصفیه کننده در هر مرحله از تصفیه آب و فاضلاب، براساس قدرت، توان و سرعت مورد محاسبه قرار می گيرند. در نتیجه طبق برآورد نتایج، گیربکسی انتخاب می‌ شود که از نظر سرعت، توان کارکردی و مقاومت، با تجهیزات مربوطه هماهنگ باشد.

 

توکا طرح صفاهان، طراح و ساخت گیرکس صنایع آب و فاضلاب در بازار است. سفارش خود را از طریق شماره های زیر ثبت نمایید.

شماره تماس: 91091019-031 و 09900086778

 

انواع گیربکس صنعت آب و فاضلاب

از بین گیربکس های صنعتی متنوع، تعداد محدودی از آنها در صنعت آب و فاضلاب مورد استفاده قرار می گيرند. این گیربکس ها با داشتن مدل مشخص، دارای تنوع کارکردی، سرعتی و توان معینی می‌ باشند.

 • گیربکس خورشیدی: گیربکس خورشیدی مهمترین گیربکس های مصرفی در تصفیه آب و فاضلاب می‌ باشد. شدت فشار آب، عملیات سنگینی را برای صنعت آب و فاضلاب اعمال می‌ کند. لذا قدرت بالای گیربکس های خورشیدی، اجرای فعالیت های ملزوم این صنعت را بدون هیچ گونه ریسکی، سرعت می بخشد.
 • گیربکس کرانویل: گیربکس های کرانویل عضو مهمی از انواع گیربکس صنایع آب و فاضلاب می‌ باشد. این محصول در مراحل ابتدایی تصفیه آب و فاضلاب مورد استفاده قرار می گیرد. ورود و هدایت آب با فشار متغیر به انواع منبع و تجهیزات تصفیه کننده، به واسطه کارکرد عالی گیربکس های کرانویل صورت می گیرد.
 • گیربکس دور متغیر: گیربکس های دور متغیر، آغاز کننده فعالیت تصفیه آب می‌ باشند. این نوع از گیربکس ها علاوه بر هدایت الکتریکی، در سنجش متغیرهایی نظیر دما و ph آب را برعهده دارند.
 • گیربکس آویز: گیربکس آویز در مرحله غربالگری این صنعت، نقش بسزایی را دارا است. این محصول با داشتن کارکرد دائم و بدون توقف، می‌ تواند تاثیر بسزایی در راندمان تصفیه آب شهری داشته باشد. در مرحله غربالگری بعد از گیربکس آویز، می‌ توان از گیربکس هایی نظیر اینورتر، کرانویل و شافت موازی بهره گرفت.

 

مزایای گیربکس در صنعت آب و فاضلاب

تجهیزاتی که در صنعت آب و فاضلاب مورد استفاده قرار می گيرند، دارای فعالیت غربالگری و جداسازی آلاینده های ریز و درشت می‌ باشند. لذا تامین برق و نیروی الکتریکی برای فعالیت این تجهیزات، باید با رعایت تناسب انجام بگیرد. این مورد با گیربکس، امری امکان پذیر می‌ باشد. از مهمترین مزیت های گیربکس صنایع آب و فاضلاب می‌ توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • امکان تداوم فعالیت تجهیزات تصفیه کننده در ساعات کاری طولانی
 • بهره مندی از توان بالا و گشتاور متغیر با توجه به کارکرد تجهیزات تصفیه کننده
 • عدم خوردگی در اصطکاک در مصارف طولانی مدت به سبب متریال های منحصر به فرد و تخصصی
 • کاهش آلودگی صوتی
 • نصب آسان و بازدهی بالا مطابق با نوع گیربکس
 • امکان تعمیر و نگهداری آسان
گیربکس حوضچه آب و فاضلاب

گیربکس حوضچه آب و فاضلاب

قیمت گیربکس صنایع آب و فاضلاب

قیمت گیربکس صنایع آب و فاضلاب، از اصلی ترین مواردی است که می تواند روی متقاضیان در خرید تاثیر بگذارد. توکا طرح با علم بر موارد متعدد تاثیرگذار در قیمت نهایی این محصول، از شیوه های جدید و قابل قبولی برای مناسب سازی قیمت این محصولات استفاده کرده است. در صنعت آب و فاضلاب، گیربکس های مصرفی با توجه به موارد زیر قیمت گذاری، تهیه و مورد استفاده قرار می گيرند:

 • نوع گیربکس، تاثیر بسزایی در قیمت اولیه محصول دارد. کارکرد و ساختار فنی متفاوت، در نوع گیربکس دخالت دارند که تعیین کننده اصلی قیمت محصول می‌ باشند.
 • متریال تولیدی گیربکس، از سری موارد تاثیرگذار در قیمت این محصول هستند. متریال هایی نظیر چدن و فولاد در تولید گیربکس حوضچه فاضلاب استفاده می‌ شوند که قیمت نهایی را مورد افزایش قرار می‌ دهند.
 • نوع و گشتاور خروجی گیربکس، به عنوان موارد موثر در کارکرد محصول، در قیمت این دستگاه ها نیز موثر می‌ باشند که دارای دامنه متغیر و محدودی هستند.

 

سازنده بهترین گیربکس صنایع آب و فاضلاب

مجموعه توکا طرح در اصفهان، بزرگترین و معتبرترین مجموعه تولید کننده انواع گیربکس های صنعتی می‌ باشد. انواع گیربکس صنایع آب و فاضلاب در این مجموعه با توجه به فناوری روز دنیا، مورد ارائه قرار می گیرد. رقابت محصولات این مجموعه با نمونه های خارجی، منجر به افزایش تقاضای آنها در بازار داخلی شده است.

گیربکس صنایع آب و فاضلاب با بهترین متریال و ساختار مقاوم، در اجرای کارکردهای تعیین شده، پیشرو می‌ باشد. توکا طرح با اعمال بهترین قیمت برای این محصولات، متقاضیان را در جهت انتخاب و تهیه انواع مختلف این محصولات، یاری می نماید. برای آشنایی با ما می توانید شبکه های اجتماعی توکا طرح را دنبال کنید و از آخرین اخبار ما با خبر شوید.

شما می توانید گیربکس صنایع آب و فاضلاب مورد نیاز خود را توسط تیم خبره توکا طرح سفارش دهید. برای دریافت مشاوره و ثبت سفارش می توانید با شماره تلفن توکا طرح تماس بگیرید.

شماره تماس: 91091019-031 و 09900086778

 

نتیجه گیری گیربکس صنایع آب و فاضلاب در اصفهان

انتخاب درست مدل و نوع گیربکس صنایع آب و فاضلاب، تاثیر بسزایی در عمر مصرفی محصول و عملکرد کیفی آن دارد. برای تصفیه کردن آب های شهری و روستایی، نیاز به انواع گیربکس می‌ باشد تا فعالیت تجهیزات تصفیه کننده، تدوام داشته باشد. لذا توکا طرح با فعالیت تولیدی انواع گیربکس های صنعتی در اصفهان، امکان خرید آنلاین را برای متقاضیان محصول فراهم کرده است. برای آشنایی با ما می توانید شبکه های اجتماعی توکا طرح را دنبال کنید و از آخرین اخبار ما با خبر شوید.

 

سوالات متداول در مورد گیربکس صنایع آب و فاضلاب در اصفهان

 • آیا ساختار فنی انواع گیربکس صنایع آب و فاضلاب، دارای تفاوت می‌ باشند؟

بله، ساختار متغیر این محصولات در نوع توان، گشتاور، متریال و … دارای تفاوت اساسی هستند تا تناسب کافی را با فعالیت اجرایی در مراحل مختلف این صنایع داشته باشند.

 • آیا تولید گیربکس های صنعتی آب و فاضلاب در انواع مختلف صورت می گیرد؟

بله، طبق نیاز صنایع آب و فاضلاب به انواع گیربکس ها نظیر خورشیدی، کرانویل، دور متغیر، آویز و تولید اختصاصی آنها با ساختار حرفه ای و عملکردی فوق العاده انجام می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × دو =


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.